Aktuality

12.10.2016 | Soutěž o titul regionální výrobce podporující místní udržitelnou ekonomiku
 

Přihlašte se nebo někoho z Vašeho okolí do soutěže o titul regionálního výrobce podporující místní ekonomiku. Jedná se již o 3. ročník, který vyhlašuje spolek LÍSKA.

 Cílem soutěže je zviditelnit místní výrobce a zvýšit povědomí o místních produktech. Podpořit místní ekonomiku vedoucí především k zachování tradic a tradiční výroby, řemesel a ruční práce, rozvoji ekologického zemědělství, využívání místních surovin a uplatňování postupů šetrných k životnímu prostředí. Soutěž probíhá na území Zlínského kraje v terminu 1.9.- 21.10.2016.

 

Patronkou soutěže je pani Mgr. Milena Kovaříková, předsedkyně Výboru pro územní plánování, zemědělství, životní prostředí a rozvoj venkova Zastupitelstva Zlínského kraje.

 

Soutěžící se mohou přihlásit do čtyř kategorií: Výrobce potravin, Zemědělec/farmář, Řemeslník a Rukodělný výrobce. Nominace bude hodnotit porota složená z odborníků na místní ekonomiku, regionální značení a marketing. Všichni přihlášení získají certifikát a zajímavé nabídky na vzdělávání a prezentaci, například zveřejnění příběhu v novinách Poctivě vyrobené a na stránkách projektu.


Propozice a přihláška na www.liska-evvo.cz/doc/souteze-a-kvizy

Podrobnosti na www.liska-evvo.cz/doc/poctive-vyrobene

 

Kontakt: Iva Koutná

E-mail: koutna.iva@seznam.cz, mobil: 605 806 840

Aktuality

Vánoční přání
23.12.2020
 

Pravé Valašské Vám přeje příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, pevné zdraví a spoustu osobních i pracovních úspěchů v novém roce

více zde
 
Zemřel Jaroslav Kulčák
27.01.2017
 

Oznamujeme Vám smutnou zprávu, která k nám dorazila ve středu 18.1. Ve věku 96 let zemřel Pan pekař a zakladatel pekárny v Novém Hrozenkově.

více zde
 
PF 2017
21.12.2016
 

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v Novém roce!

více zde
 
 

Partneři

 

Mapa

Mapa

Mapa mikroregionu

 

 

 

 

Všechna práva vyhrazena, © 2013 NOWONET media, s.r.o. | design HOGUERA

ankara kız yurdu kız yurdu ankara