Aktuality

24.11.2014 | Propagace regionální značky PRAVÉ VALAŠSKÉ v Modré
 

Ve čtvrtek 20.11.2014 proběhlo v Modré setkání "Propagace regionálních produktů a úspěšných projektů PRV 2007-2013 ZK", na kterém byla prezentována a představena regionální ochranná známka PRAVÉ VALAŠSKÉ.

 

V dopoledním bloku byly představeny regionální značky Zlínského kraje včetně regionální značky PRAVÉ VALAŠSKÉ. Během tohoto programu byly k ukázce vystaveny jednotlivé výrobky. Z regionální značky PRAVÉ VALAŠSKÉ to byly například dřevěné hračky KAMI, Bílá zuberské výšivky od paní Juřicové nebo Tkané výrobky paní Smýkalové.

 

Po obědě, který byl připraven z regionálních potravin, proběhla v Archeoskanzenu Modrá i ochutnávka jednotlivých regionálních potravin a představení úspěšných produktů ve Zlínském kraji. Z produktů PRAVÉ VALAŠSKÉ mohli návštěvníci ochutnat například uzeniny Agrofyto, kozí sýry z farmy Zerlina, sýry z farmy ZPZ nebo bio mléčné produkty z Minimlékárny Horut.

 

Aktuality

Vánoční přání
23.12.2020
 

Pravé Valašské Vám přeje příjemné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, pevné zdraví a spoustu osobních i pracovních úspěchů v novém roce

více zde
 
Zemřel Jaroslav Kulčák
27.01.2017
 

Oznamujeme Vám smutnou zprávu, která k nám dorazila ve středu 18.1. Ve věku 96 let zemřel Pan pekař a zakladatel pekárny v Novém Hrozenkově.

více zde
 
PF 2017
21.12.2016
 

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v Novém roce!

více zde
 
 

Partneři

 

Mapa

Mapa

Mapa mikroregionu

 

 

 

 

Všechna práva vyhrazena, © 2013 NOWONET media, s.r.o. | design HOGUERA

ankara kız yurdu kız yurdu ankara